OYUN YAPIYORUZ

"Söz konusu oyun ise biz de oynamak istiyoruz" diyerek çıktığımız bu yolda birinci yaşımızı doldurduk ve ilk oyunlarımız 1.000.000 indirmeye ulaştı, 178 ülkede binlerce kişi oyunlarımızı oynadı. Şimdi daha fazlası için çalışıyoruz.

Necmi Demirkeser

Aşağıda son oyunlarımızı görebilir veya Oyunlar kategorisine giderek diğer oyunlarımıza bakabilirsiniz.

Cut game slice games

Kesme Oyunu %51

Tek gözlü kırmızı bir top şeklindeki uzaylı evine dönmek için çaresizce senin yardımına muhtaç. Çünkü ayakları ve kolları olmayan bir canlı senin yardımın olmadan dünyadan çıkamaz.

Cut Game 51% Cut game 51% android
red ball

Kırmızı Top 2

Kırmızı top uzayda pembe top arkadaşının peşinde maceralara sürükleniyor. Uzaylılar yaptıklarına pişman olacak, Yeni özellikler ve süper güçler işinizi kolaylaştıracak.

red ball game 2 red ball 2 new game
red ball

Kırmızı Top Oyunu

Evinin önündeki ağaç kaybolunca küçük kırmızı top onu aramaya çıkar, acaba bu olayın arkasındaki kim ?

kırmızı top oyunu red ball new game kırmızı top oyunu
snowman puffy

Kardanadam Puffy

Kardan adam yaparken havuç kullanılır. Havuç bazıları için burun, bazıları için yemek anlamına gelir, bir saniye yemek mi dediniz ! Acele etsek iyi olur

kardanadam oyunukardanadam oyunu
bubble pop saga

Balon Patlatma Oyunu

Bu oyunu üç günde yaptık. Basit ve rahat bir oyun, zaman sıkıntısı veya atış sayısı yok. Boş vaktinizi rahatça değerleindiemek için kolay bir oyun.

bubble game android
dish washing

Tabak Yıkama

Tabakları yıka ve puanını yükselt. Bir dakikada yıkanan tabak sayısı puan olarak döner.

tabak yıkama oyunu androidtabak yıkama oyunu ipad, iphone,iphoneX
easy flappy bird clone

Uçan bıyıklı Otto

Bu bizim ilk oyunumuz, basit görünüyor ama oyun yapmanın eğlenceli ve kolay olduğuna inanmamızı sağlayan ilk oyun oldu. Artık tek işimiz oyun yapmak.Flappy bird zannetmeyin, bu oyunda stres yok.

kolay kuş oyunubıyıklı uçan kafa oyunu

Şu sırada nasıl bir oyun yapmak için uğraştığımızı anlamak ve bizi daha yakından tanımak için blog sayfamıza bakabilirsiniz. Blog sayfamızda güncellemeler ve yeri geldiğinde oyun yapım eğitimi dersleri olacaktır. Cep telefonu ve tablet için oyun yapıyoruz. Şimdilik 2D oyunlar ile başladık ileriki dönemlerde 3D oyunlar üretmeye başlayacağız. Gamikro oyun yapım şirketi istanbulda faaliyet göstermektedir.

Gamikro Google playGamikro FacebookGamikro twitterGamikro Youtube