Veri saklama ve yasal politika - Gamikro

Gizlilik Politikası

Gamikro bağımsız Oyun Oluşturma ekibidir. her yaştan herkesi eğlendirmek için oyunlar yapıyoruz. Gamikro'da oyunlarımızı oynayan herkesin haklarına saygı duyuyoruz, yazılımımız yalnızca reklam göstermek için cihazınızdan internet bağlantısını kullanır.

Kişisel verilerinizi toplamıyoruz veya saklamıyoruz, ancak oyunlarımızı oynarsanız reklam görüntülenmesini kabul etmiş sayılırsınız. özellikle Google-admob hizmetlerini kullandığımız için bazı takip bilgileri kullanılabilir, bu detayları oyun sayfamızda belirtmiş durumdayız: Privacy policy. Ayrıca oyunlarımıza ulaşmak ve kullanmak için en az 13 yaşında olmanız veya oynadığınız oyunlar hakkında ailenizin büyüklerini bilgilendirmeniz gerekir.

Gamikro Nerededir

Gamikro, Türkiye'nin Adana ilinde yer almaktadır, 3D grafik ve video ekimibiz ise İstanbul`dadır. İletişim bilgilerini web sayfamızda bulabilirsiniz.
Ürünlerimizle ilgili istek ve şikayetler için e-mail yazabilirsiniz:

Yasal Sorunlar

Başka bir şirketin veya ürünün telif hakkıyla korunan malzemelerini asla kullanmayız. Her zaman kendi grafiklerimizi yaratırız. Her zaman kendi oyun programımızı yaratırız. Oyunlarımız için asla yasa dışı materyal/kod kullanmayız. Oyunlarımızla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen bize e-posta gönderin. size cevap vermekten memnuniyet duyarız.

Diğer Oyunlar

Daha iyi oyun deneyimleri için lütfen oyun sayfalarındaki diğer iyi oyunlarımıza göz atın.