Altın Avcısı Oyunu (Gold Miner Game) - Gamikro

Gold Miner game bu sayfada : gold miner. Altın Avcısı oyunlarındaki görevimiz olabildiğince çok altın ve kıymetli elmasları toplamaktır. Her bölümde verilen hedefe ulaşmak için yeterince altın madenleri ve altın paraları toplamanız gerekiyor.
Altın Madencisi (Altın Toplayıcı) oyunlar:

altın avcısı 1

Altın Madencisi + - Klasik Altın Avcısı +

Klasik eski altın avcısı oyununa yeni bir yorum kattık ve kanca çeşitlerini arttırdık. Değerli elmaslar ve altın parçalarını toplarken kullanacağınız 4 farklı çeşitte teknolojik kanca bulunuyor. klasik kanca, manyetik alanlı kanca, iki uçlu kanca, roket gönderici takipli kanca. bölümlere göre farklı kanca çeşitleri ile oyun oynama imkanınız olacak.

altın avcısı 1

Altın Madencisi avcısı 2 - Super mario bros gibi zıplayarak, sonic gibi koşarak bölümlerdeki altınları topla

2- Mario veya sonic the hedgehog oyunlarından bildiğiniz zıplayarak dolaşan karakterleri kontrol ederek altın toplamalısınız.

gold miner 1

Altın Madencisi 3 - Altın para Yağmuru

3- Yukarıdan devamlı altın-para düşüren bir altın madencisi oyunu oynuyoruz. Dikkat etmeniz gereken yukarıdan düşen metal ve kaya ve ateş gibi maddelerden kaçınmak. iki kere çarpma halinde şapkası düşen madencinin kafası şişiyor, fakat diğer altın madencisi oyunları gibi bunda da kötü bir durum yok. Altın para toplamaya şişik kafası ile devam edebilirsiniz.

gold miner 1

Şanslı Altın Avcısı - Elf görünümlü Altın avcısı

4- Her böümde dağınık halde altın paralar bulunuyor. Erkek veya kadın elf karakterlerinden biriini seçerek altın para toplamaya ara vermeden devam edin.

Altın oyunu hakkındaki Sayfanın ingilizce çevirisi: gold miner

games on itunes Gamikro Google play Gamikro Facebook Games - Gamikro - Youtube